Güvenlik ve Koruma

Çözümler

Çalışanlarımızın her biri kendi konusunda uzman, profesyonel, istikrarlı ve sürdürülebilir görev anlayışına sahip her daim geliştirdiğimiz ve büyüttüğümüz kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Eğitim ve disiplinin yaptığımız işin önemli bir parçası olduğunun farkındayız. Sizlerin haklarınızı en iyi şekilde korumak ve güvenliğinizi sağlamak için eğitimli ve disiplinli güvenlik personellerimiz ile yanınızdayız.

Müşterilerimizin taleplerini en yenilikçi yöntemlerle azami düzeyde karşılamayı, müşterilerimizin olumlu veya olumsuz tüm geri bildirimlerini hizmetlerimizi geliştirmek ve daha iyi hizmetler sunabilmek için değerlendirmeyi temel ilkemiz olarak benimsedik.

Enerji Güvenliği

Özel güvenlik hizmeti alınması gereken alanların başında enerji üretim merkezleri gelmektedir. Kamusal yaşam alanları, sosyal alanlar, konutlar, iş yerleri ve hatta sokaklarda bile yaşamın kaostan uzak olması için gereken düzenin temelinde yatan enerji ihtiyacı her yıl giderek artmaktadır.

Santrallerin, barajların ve enerji üretim merkezlerinin kesintisiz bir şekilde korunması, olası tehditlerin en aza indirilmesi, operasyonların güven içinde ve aksamadan yürütülmesi için eğitimli ve uzman kadromuzla ihtiyacınıza uygun çözüm önerilerini sunuyoruz.

Özel güvenlik hizmeti ihtiyaçlarınızın doğru bir şekilde belirlenerek gereken strateji ile güvenliğinizi sağlıyoruz. Kesintisiz enerji üretiminin devam etmesi ve tehditleri bertaraf ederek gerektiğinde kriz yönetimini profesyonelce sağlamak için bizimle hemen iletişime geçin.

Liman Güvenliği

Global çapta bir tehdit halini alan terör saldırılarının simgesi haline gelmiş olan 11 Eylül olaylarından sonra 01 Temmuz 2004 yılında yürürlüğe giren Ululslararası Gemi ve Liman Tesisleri Güvenli Kodu (ISPS Code) ile denizden gelebilecek olan tehditlerin önüne geçmek üzere adım atılmıştır.

Kanun kapsamında belirlenmiş olan standartlara uygun olaran alacağınız özel güvenlik hizmeti ile başta liman ve çevresi ile liman giriş – çıkışlarında güvenliği sağlayabilirsiniz. Suçluların potansiyel olarak belirlediği ve hedef aldığı limanlarda güvenlik açığının önüne geçerek görebileceğiniz zararları engelleyebilirsiniz.

Alanında uzman ve eğitimli bir personel kadrosu ile verdiğimiz hizmetler sayesinde operasyonel faaliyetlerinizi güven içinde yürütürken, potansiyel tehditleri de en aza indirebilirsiniz. Siz de deniz yolu ile yapılan serbest ticaret trafiğinizin zarar görmeden devam etmesi için özel güvenlik hizmeti almak üzere bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Otomotiv Güvenliği

Ülke ekonomisinde önemli bir rol oynayan otomotiv sektöründeki her yatırım büyük bir değere sahip oluyor. Üretimin devamlılığı için gereken istikrarın korunması için de sektör bazlı olarak güvenlik hizmeti ihtiyacının karşılanması gerekiyor.

Alanında uzman profesyonellerin eğittiği personeller ile sektörünüzün ihtiyacı olan özel güvenlik hizmetini karşılıyoruz. İhtiyacınız olan güvenlik hizmeti için gerekli olan analizleri yaparak tespit ediyor ve sektörde güvenli adımlarla üretime devam etmenizi sağlıyoruz.

Potansiyel tehlikenin her an ortaya çıkabileceği iş dünyasında değerlerinizi korumak ve güvenli bir şekilde üretime devam etmek için siz de özel güvenlik hizmeti alarak iş yaşamında zarar görebileceğiniz durumları önleyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel hizmetlerimizden hemen yararlanın.

AVM Güvenliği

AVM’ler günümüzde yalnızca alışveriş yapmak için değil, sosyalleşmek için de binlerce insan tarafından tercih edilen alanlardır. Şehrin merkezi noktalarında yer almaları, ulaşım açısından kolay erişilebilmeleri sebebiyle özellikle hafta sonlarında binlerce ziyaretçi ağırlamaktadırlar.

Özel güvenlik şirketi kapsamında sunulan hizmetlerin ihtiyacı başta yoğun ziyaretçi trafiğinin doğru yönetilmesi ve kitlenin güvenliği için gereklidir. Otoparklarına giren araçlardan her gün giriş – çıkış yapan binlerce ziyaretçinin, artan suç oranlarına rağmen güvenle vakit geçirebilmeleri uzman ve eğitimli güvenlik kadroları tarafından sağlanabilir.

Yüzlerce metrekare alan içinde bütün giriş – çıkış, gezinti ve eğlence alanları, mağazalar ve hatta tuvaletlere kadar her alanın kontrol edilmesi, şüpheli her durum için önceden tedbir alınması, acil durumlarda kriz yönetiminin sağlanabilmesi için AVM’lerde profesyonel bir güvenlik hizmeti için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Lojistik Güvenliği

Lojistik alanında küçük çaplı mal ve hizmetlerden bahsetmek mümkün olsa da mali değerleri yüksek ve korunması şart olan elementlerin de varlığı söz konusudur. Yalnızca dağıtımı yapılacak olan mallar değil, bunlar için gereken nakliye araçları ve depolama yerlerinin de 7/24 korunması gerekir.

Kötü niyetli kimselerin depoladığınız mallara saldırması, nakliye araçları ile kanuna aykırı teslimatlar yapması ya da lojistik hizmet sağladığınız her kademede risk oluşturacak faaliyetlerde bulunması özel güvenlik hizmeti ile engellenebilir.

Özel güvenlik şirketi olarak vereceğimiz hizmet ile nakliye araçları ve depolama alanlarınızın güvenliğini sağlıyoruz. İhtiyaçlarınıza özel olarak sunacağımız güvenlik hizmeti sayesinde maddi açıdan sizi zarar göreceğiniz durumlardan uzak tutarken kurumsal itibarınızın da güçlenmesine katkıda bulunuyoruz.

İş Merkezi (Plaza) Güvenliği

İş yaşamının kendi içindeki ticari risklerin yanı sıra, iş yerlerinin merkez binalarında da fiziksel risklerden bahsetmek mümkün olabilir. Gün içerisinden birçok kişinin giriş – çıkış yaptığı binalarda bu trafiği kontrol etmek de kaçınılmaz olarak gereklidir.

Gelen – giden postanın, kuryenin takip edilmesi, iş merkezlerindeki her katın takibinin yapılması, misafir giriş ve çıkışlarının kontrol edilmesi, şüpheli durum ya da kişilerin tespit edilebilmesi de özel güvenlik şirketi tarafından verilen profesyonel hizmetle karşılanabilir.

Kişilerin güvenli bir ortamda çalışabilmeleri, güvenlik kontrolünün her bakımdan eksiksiz yapılabilmesi, denetim ve gözetime bağlı olarak sıkı bir şekilde her katta takibin yapılabilmesi için siz de özel güvenlik hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Hastane Güvenliği

Yoğun bir kalabalığın olduğu hastanelerde giriş ve çıkışların sıkı bir şekilde denetlenmesi hem hastane çalışanlarının hem de hastaların güvenliği açısından son derece önemlidir. Sağlık hizmetlerinin aksamadan ve gerektiği şekilde devam edebilmesi için hastanelerin özel güvenlik hizmeti ile tedirgin edici bir atmosferden arındırılması başlıca şarttır.

Hastaneler kamusal popülasyonun yüksek olması sebebiyle kötü amaçlar için hedef alınacak noktalar olmasının dışında bünyesindeki işleyiş bakımında da tehlikeye açıktır. Özel güvenlik hizmeti ile doktorlar ve hasta yakınlar arasındaki gerilime sebep olabilecek durumların potansiyel riskleri analiz edilebilir, gerektiğinde müdahale sağlanabilir, adli vakalar çerçevesinde hastanede verilen hizmetler için tehdit oluşturacak durumların önüne geçilebilir.

7/24 verilen sağlık hizmetlerinin hem çalışan ve doktor kadrosu hem de hasta ve hasta yakınları için güvenli bir ortamda verilmesini özel güvenlik hizmeti alarak sağlayabilirsiniz.

Banka Güvenliği

Artan suç oranları ve teknolojinin kötüe kullanımı ile aşılabilir hale gelen akıllı sistemler insan gücünün güvenlik alanında da hala gerekli olduğunu gösteriyoruz. Bu yüzden bankanızın profesyonel bir güvenlik hizmeti ile korunuyor olması sorumluluğunuz altında olan nakit, kıymetli mal, evrak ya da madenlerin güvenliğini temin etmek adına hayati bir önem taşımaktadır.

Özel güvenlik şirketlerinin 5188 Sayılı Özel Güvenlik Kanunu kapsamı gereğince beyan edilen görevleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmek üzere eğitimli personelimizle bankaların güvenliğini sağlıyoruz. Verdiğimiz eğitimler sayesinde yalnızca kötü bir durum karşısında aksiyon alınmasını değil, potansiyel tehlikenin de fark edilmesini sağlıyoruz.

Siz de bankanızın hazinesini ve kurumsal imajınızı korumak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konut Güvenliği

Şehirleşmenin modern yaşam anlayışı ile paralel olarak gelişmesi ve artan nüfus, güvenlik hizmeti ihtiyacını zorunlu kılan konut projelerinin de çok daha kapsamlı olmasını sağladı. Günümüzde küçük bir mahalle içinde yer alan apartmanlardan daha çok site içinde yer alan, çok katlı yapıların yaygın hale gelmiş olması söz konusudur.

İçinde yüzlerce insanın yaşadığı tek bir sitede güvenlik hizmeti sağlanması ise çok daha profesyonel kişilere olan ihtiyacı artırdı. Vazgeçilemez yaşam alanı olan evlerde insanların artan suç oranlarına rağmen kendilerini güvende hissedebilmeleri profesyonel bir güvenlik hizmeti ile mümkündür.

Siz de yönetimini üstlendiğiniz ya da sahibi olduğunuz konut projelerinin tamamlanıp hayata geçtiği anda emin ellerde olmasını istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Beraber çalışalım!

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?