Hakkımızda

Kurumsal

BAŞLANGIÇ

Force Group Security memnuniyet
odaklı özel güvenlik firmasıdır.

Sektördeki tecrübemiz ve alanımızdaki uzmanlığımız

sayesinde tesislerinizin ihtiyacı olan hizmetleri analiz ederek

sizlerin güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

BİZİMLE GÜVENDE HİSSETMEYE ALIŞIN

Sektördeki tecrübemiz ve alanımızdaki uzmanlığımız sayesinde tesislerinizin ihtiyacı olan hizmetlerin analiz edilmesi ve karşılanması için profesyonelce çalışıyoruz. Uzman eğitmen kadromuz ile görevlendirilmeye hazırlanan personel kadromuzla tesislerinizde güvenlik, temizlik ve tesis yönetimi ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Tesislerin üretim ve hizmet faaliyetlerinin maksimum kapasitede gerçekleştimesi gereklidir. Bu yüzden de kendi alanında rakiplerinin önüne geçebilecek kalite standartına erişebilmesi için sektöre odaklanmak, talepleri doğru ölçmek ve bu doğrultuda faaliyet göstermelidir.

Biz, tesislerin üretim ve hizmet odaklı faaliyet alanlarını daha güçlü ve geniş bir seviyeye çıkarabilmesi için tesislerin ihtiyacı olan hizmetleri sunmaya odaklanıyoruz. Bunun için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hizmet kapsamımızı çağın gerekliliklerine ayak uyduracak şekilde güncelliyoruz.

Sizin daha güçlü faaliyet gösterebilmeniz için yıllardır sahip olduğumuz uzman bilgi ve deneyimimizle geleceğe doğru daha sağlam adımlarla ilerlemenizi sağlıyoruz.

Verdiğimiz hizmetler sayesinde sektörde öncü marka olarak hizmet kapsamımızı genişletmek ve çözüm ortaklarımız için hem ulusal çapta hem de uluslararası çapta daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Güvenlik, temizlik ve tesis yönetimi alanlarında verdiğimiz hizmetler ile müşteri sadakatini kolayca kurabilecek istikrarlı kaliteden ve profesyonellikten ödün vermeden büyümeyi hedefliyoruz. Bu doğrultuda çözüm ortaklarımızın bizimle birlikte yol alırken sorumluluğu gönül rahatlığıyla paylaşmaları ve uzun yıllar boyunca güvenle yol alabilmeleri hiç durmadan çalışmaya da devam edeceğiz.

Hizmetlerimiz

Güvenlik Danışmanlığı Hizmeti100%
Temizlik Hizmeti100%
Tesis Yönetimi Hizmeti100%
Özel Güvenlik Hizmeti100%