Özel güvenlik hizmeti, bilinen yanlış tanımlar ya da yanlış gösterimler nedeniyle doğru bir şekilde bilinmemektedir. Ancak özel güvenlik kapsamında, şirketlerin ve kurumların belirlenen prosedürlere göre korunması ve görev gereği gerekli işlemleri yapması ile bilinen ve kanunlarla ilerleyen bir sistemdir. Sistemin detay ve yapılandırılması tamamen özel güvenlik şirketlerine bağlıdır. Ancak şirketleri de engelleyen kanunlar bulunmaktadır. Prosedürler düzenlenirken tamamen kanun yapılarına göre düzenlenir. Force Özel Güvenlik kapsamında sizlere sunduğumuz hizmette tüm kanunları ve İç İşleri Bakanlığı’nın belirlediği kapsamlar gereği hizmet vermekteyiz.

Hizmet durumu tüm şirketler için farklı bir durumdur. Özel güvenlik şirketleri belirtilenin dışında kendilerine ait çalışma pozisyonları bulunmaktadır. Bu nedenle her şirket kendi kapsamını iyi bir şekilde korurken verdikleri hizmetler de iyi bir şekilde incelenmelidir. Hizmet kapsamlarında Force Özel Güvenlik olarak tamamen şirketlerin istekleri doğrultusunda ve şirket politikalarını koruyacak şekilde hizmet sağlamaktayız. Bu noktada şirket politikaları oldukça önemlidir. Sizlere sunduğumuz hizmetlerde bu durumu göz önüne alarak ekibimizle sizlere hizmet vermekleyiz.

Neden Bu Hizmet İçin Bizi Seçmelisiniz?

Force Özel Güvenlik Şirketi olarak sizlere sunduğumuz çalışmalarda tamamen çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi şirketlere ve özel prosedürlere göre belirlemekteyiz. Ekibimizde bu kapsamda bizler için oldukça önemlidir. Çalışma durumlarımız ve ekibimizi sizler için iyi bir şekilde eğitim almış kişilerden oluşturarak en iyi hizmetleri sunmaktayız. Neden özel güvenlik hizmetini bizden almalısınız? Neden bu hizmeti sizler için sağlamalıyız? Sorularına gelindiğinde ise sizler için belirli avantajları sunmaktayız.

Ekip konusunda Force Özel Güvenlik ekibi olarak oldukça duyarlı ve titiz davranmaktayız. Özel güvenlik konusunda bakanlık tarafından ve kanunlar gereği eğitim alınması gerekmekte ve bu eğitimlerin başarı sertifikası olması gerekmektedir. Bu sertifikaya sahip kişileri sizler için özel bir şekilde seçmekteyiz. Profesyonel ekibimizin sunduğu hizmet kapsamında şirketlere olan özel durumlarımızı korumakta ve şirketlere yük olmamak amacıyla çalışmaktayız. Profesyonel bir ekip bu kapsamda oldukça önemli ve oldukça iyi bir hizmet alabilmek adına her duruma uygun çalışacak bir ekiptir. Bu nedenle Force Özel Güvenlik Şirketi olarak ekip bizler için oldukça önemlidir.

Koruma ve denetim kapsamında belirlenen kanunlar sıkılaştırılmış ve gerekli hizmetlerin durumları farklılaştırılmıştır. Bu nedenle ekibimiz ve çalışma kapsamımız içerisinde sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerde kanuna uygun olarak sık ve gerekli denetimleri en iyi şekilde yaparak ekibimizi ve kendi firmamızı bu pozisyonda iyi bir şekilde korumaktayız. Bu kapsam da şirketlere herhangi bir yük vermeden tüm işlemleri şirketimiz tarafından yapmakta ve gerekli olan tüm aşamalardan başarı ile geçmekteyiz. Yaptığımız hizmet tamamen koruma ve denetleme olması nedeniyle ekstra bir özveri ve titizlik ile çalışılmasından kaynaklı olarak tüm bu aşamalar bizler için oldukça önemlidir.

Personel olarak belirtilen ekibimizde bir şirket içerisinde dahil edilmiş tüm ekip çalışanlarımızın işlemlerini kendi şirketimiz tarafından karşılamaktayız. Özellikle ekip içerisinden bir kişinin hastalık, izin gibi durumları kullanması halinde şirkette oluşacak boşluğa yeni bir ekip üyesi gönderilerek boşluk direkt olarak doldurulmaktadır. Bu izin süreci boyunca Force Özel Güvenlik Şirketi olarak kaynak sürekliliğini sağlamak bizler için ana görevlerden biri olurken, sizlere sağladığımız hizmetlerde pozisyon boşluklarını en iyi şekilde idare etmekteyiz.

Force Özel Güvenlik Şirketi bünyesinde çalışmakta olan tüm ekip çalışanları profesyonel bir hizmet sunmak adına belirli kurallara uymak zorundadır. Kanunlarda belirtilen durumlara göre grev, eylem gibi faaliyetlere ekibimizden herhangi biri kesinlikle katılamaz. Bu noktada bu tarz durumlar içerisinde hizmet alan şirkette herhangi bir pozisyon boşluğu olmadan ya da şirketi zor duruma sokacak eylemler gerçekleştirmekten tüm ekip üyelerinin kaçınması gerekmektedir. Bu durum kanunlarda kesin bir dille belirtilmiş olup, uymayan çalışanlar için gerekli işlemler yapılmaktadır. Force güvenlik ekibi olarak ilk hedefimiz daima verdiğimiz hizmetin doğruluğu ve güvenilirliğidir. Bu nedenle bizleri seçmeniz için ekibimizi daima profesyonel şekilde yönetmekteyiz.

Şirketler kendi kapsamlarında özel güvenlik hizmetini sağlamaları oldukça büyük bir yük ister. Özellikle insan kaynakları departmanında bu durum içinden çıkılamaz derece de zorlu bir duruma dönüşebilir. Bu nedenle bir özel güvenlik şirketi olarak tüm personelimizin işe alım sürecinde en iyi şekilde değerlendirmelerini yaparak hizmete hazır bir şekilde bekletmekteyiz. Aynı zamanda çalışanlarımızın tüm işlemlerini hizmet alan şirkete bırakmayarak kendimiz tüm düzene uygun bir şekilde yapmakta ve personelimiz dâhil hizmet alan şirketi kesinlikle herhangi bir etmen altında bırakmamaktayız. Bu nedenle şirketler tarafından yapılması zor işlemleri yaparak hizmetimizi en iyi seviyeye getirmeye çalışmaktayız.

Rapor durumu özel güvenlikkapsamında önemlidir. Şirket bazında herhangi bir sorun ya da riskli bir durumla karşılaşılması halinde önemli bir rapor hazırlayarak hizmet alan şirkete sunulmalıdır. Bu rapor tamamen kurallara uygun ve görünen sorunun açıkça belirtildiği bir rapor olmalıdır. Bu rapor hizmet alan şirkete yaptırılmayarak tamamen özel güvenlik şirketi olarak bizler tarafından yapılır ve hizmet alan şirkete sunulur. Bu noktada ekibimizin rapor hazırlama ve rapor sunma konusunda da etkili bir eğitim düzeyine sahip olarak iyi bir hizmet sunması için tüm hizmetlerimizi göz önüne almakta ve bu duruma göre çalışmaktayız.

Force Özel Güvenlik Şirketi olarak belirttiğimiz tüm bu durumlar tamamen şirketimizin profesyonel ve titiz bir şekilde çalıştığını gösteren durumlardır.