Hizmetler

Segmentler

İhtiyacınız olan hizmetlerin analiz edilmesi
ve karşılanması için profesyonelce çalışıyoruz.

Özel Güvenlik Hizmeti

İş yerlerinde, kamu binalarında, AVM’lerde, konutlarda, bankalarda ve hatta kamuya açık olan alanların tümünde yaşamın devamlılığını sağlayan ana faktörlerden biri de “güvenlik”tir. Güvenli olmayan hiçbir ortamda bir disiplin oluşturulabilmesi de mümkün değildir.

Özel güvenlik şirketi hizmetleri ile ihtiyacınıza özel olan güvenlik hizmetini alabilmeniz mümkündür. Alacağınız hizmet güvenliğini sağlamak istediğiniz alanların ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilir. Ancak eksiksiz ve profesyonel bir güvenlik hizmeti için gerekli sayıda personel ve strateji sayesinde kapsamlı bir güvenlik sağlanabilir.

Alanında uzman bir kadro tarafından yetiştirilen eğitimli personeller ile evlerinizin, iş yerlerinizin ya da yönetimini üstlendiğiniz mekanların güvenliği için profesyonel bir hizmet veriyoruz. Siz de güvenliğinizi emin ellere teslim etmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlik Danışmanlığı Hizmeti

Her tesisin sağlıklı bir işleyişe sahip olması için başlıca gerekli olan unsurlardan biri de güvenliktir. Ancak her tesis bileşenleri, konumu, çalışanlarının sayısı ve üretim ya da hizmet alanına göre farklı kapsamlarda güvenliğe ihtiyaç duyabilir.

Güvenlik danışmanlığı hizmeti alarak tesisiniz için gerekli olan güvenlik ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Uzman bir kadro ile hem fiziki hem de elektronik güvenlik etmenlerinin tesisinizin güvenliğini %100 kapsayacak şekilde geliştirilmesi ve konumlandırılması mümkündür.

Güvenlik danışmanlığı hizmeti ile tesisinizin ihtiyaç duyduğu güvenlik kapsamını analiz ederek değerlendirebilir ve elde edilen risk analizi sonuçlarına göre güvenlik yapılandırmasını gerçekleştirebiliriz. Tesisinizin ihtiyacı olan güvenlik hizmetini doğru bir strateji ile belirlemek için siz de hemen güvenlik danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Tesis Yönetimi Hizmeti

Tesisinizin ihtiyacı olan hizmetlerin hepsini tek elden yönetmeye dayalı olan bütünleşik bir strateji ile hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edebilirsiniz.

Yabancı şirketlerin 1980’li yıllarda tesis yönetiminde yeni bir pazar alanı buldukları Türkiye’de tesis yönetimi hizmeti her geçen gün daha fazla önem kazanmaktadır. Tesis yönetimi ile bütün operasyonun kurgulanması ve uygulanması için harcayacağınız zamanın tümünü yönetime ve potansiyelinizi artırmaya ayırabilirsiniz.

Her tesisin temel ihtiyacı olan güvenlik ve temizlik hizmetlerinin tek bir noktadan yönetilmesini sağlayarak siz de tesisinizin üretim ya da hizmet kapasitesinin geliştirilmesi için gereken zaman ve maliyeti daha doğru kaynaklar için kullanabilirsiniz. Profesyonel bir tesis yönetimi hizmeti almak için bizimle hemen iletişime geçin.

Temizlik Hizmeti

Tesislerin her gün yüzlerce çalışanının dışında ağırladığı misafirleri ile birlikte ihtiyaçlarına özel olarak temizlik hizmeti alması zorunludur. Her yıl artan çevre kirliliği sebebiyle tesislerde de insan sağlığını tehdit eden durumlarla karşılaşmak mümkündür.

Farklı malzemeler ve teknikler ile profesyonel bir şekilde temizlik hizmeti gerçekleştirilen tesislerde hijyen kusursuz bir şekilde sağlanır. Binlerce insanın temasta olduğu alanların, mikropların üremesi ve yayılması için elverişli hale gelmesinin önüne geçilir.

Siz de tesisleriniz için kusursuz bir temizlik hizmeti alabilirsiniz. Çalışanlarınızın sağlığının bozulmaması, ziyaretçilerinizin ortamdan olumsuz etkilenmemeleri için gereken hijyen önlemlerini alarak üretim ve hizmetlerinizin istikrarını koruyabilirsiniz.

Alanında uzman bir kadro ile verdiğimiz temizlik hizmetinden faydalanmak için bizimle hemen iletişime geçin!

Beraber çalışalım!

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?